Ostatnim miejscem pobytu ostrołęczanina, który zaginął w 2023 roku i wciąż się nie odnalazł, był Katar - informuje Fundacja Itaka. Poszukiwania trwają.
- Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą poszukiwania za zaginionym mieszkańcem Ostrołęki 38-letnim Jakubem Ochenkowskim. Mężczyzna w lipcu 2023 roku wyjechał z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, bądź znajomymi. Rysopis: wzrost 182cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond, proste, oczy niebieskie, uszy duże. Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego, bądź go widziały proszone są o kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 47 704 14 24 - informowała policja w grudniu 2024 r.
Niestety, mężczyzna wciąż się nie odnalazł, na co wskazują kolejne komunikaty.
Jakuba Ochenkowskiego poszukuje także Fundacja Itaka. Poinformowała ona, że mężczyzna zaginął 16 sierpnia 2023 r. na terenie Kataru.