eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Tłumy na premierze „Mgły” w Ostrołęce. Jacek Sasin i Antoni Macierewicz specjalnie dla naszego portalu (4 x WIDEO, ZDJĘCIA)

REKLAMA
W sali OCK było ponad 500 osób (fot. R. Dawid)W sali OCK było ponad 500 osób (fot. R. Dawid)
REKLAMA

Zainteresowanie projekcją „Mgły”, pierwszego polskiego filmu o katastrofie w Smoleńsku, przerosło najśmielsze oczekiwania.

Sala kinowa OCK została wypełniona po brzegi - było ponad 500 osób, a kilkadziesiąt, niestety, w ogóle nie dostało się do środka.

Po filmie publiczność przez ponad 1,5 godziny zadawała pytania zaproszonym gościom. Byli wśród nich bohaterowie „Mgły” - Jacek Sasin, były zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, dwaj pracownicy Kancelarii - Adam Kwiatkowski i Paweł Zołoteńki, autorki filmu - Joanna Lichocka i Maria Dłużewska oraz poseł Antoni Macierewicz.

Wcześniej, o godz. 14, odbyła się projekcja filmu dla młodzieży. I w tym przypadku dyskusja na temat „Mgły” trwała ponad godzinę.

Nam udało się zadać kilka pytań Jackowi Sasinowi i Antoniemu Macierewiczowi. Zapraszamy do obejrzenia obydwu wywiadów.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :
Materiał filmowy 3 :
Materiał filmowy 4 :
REKLAMA
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3  4 dk5 dk6
 7 dk8 dk9  10  11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18  19  20
 21  22 dk23  24  25 dk26 dk27
 28  29 dk30  1  2  3  4
×