eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

Dachowanie osobówki na DK-53 między Myszyńcem a Rozogami [FOTO]

REKLAMA
fot. KPP w Szczytniefot. KPP w Szczytnie
REKLAMA
Lubię to1

Dziś o poranku na drodze krajowej nr 53 między Myszyńcem a Rozogami doszło do niebezpiecznego wypadku. 19-letni kierowca wpadł w poślizg i dachował.

Dzisiaj, (wtorek, 9 listopada) kilka minut przed godziną 6:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Rozogi – Myszyniec. Z relacji świadka zdarzenia wynikało, że dachował tam pojazd osoby marki Toyota.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z referatu patrolowo – interwencyjnego, którzy pracowali na miejscu wynika, że 19-letni kierowca Toyoty jadąc krajową 53 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku, czego stracił panowanie nad pojazdem. Następnie kierowca najechał na wysepkę znajdującą się na jezdni i dachował. Pojazdem podróżował również 45-letni pasażer. Obaj mężczyźni do mieszkańcy Mrągowa. Obecna na miejscu załoga karetki pogotowia po przebadaniu uczestników tego zdarzenia, stwierdziła, iż nie wymagają oni dalszej hospitalizacji.

- informuje zespół prasowy KPP w Szczytnie.

19-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa  w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18  19  20
 21  22 dk23  24  25 dk26 dk27
 28 dk29 dk30  1  2  3  4

Szanowny internauto,

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez JML Sp. z o.o., z siedzibą w Ostrołęce przy ul. Nasypowa 7 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

×