eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Magia świąt w mundurach! [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA

W przedświątecznej atmosferze, policjanci z Komendy Miejskiej w Ostrołęce i Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Ostrołęce postanowili sprawić radość najmłodszym pacjentom ostrołęckiego szpitala. Przebrali się za Mikołaja, odwiedzili dzieci, obdarowując je prezentami, które sami zebrali.

Wizyta policjantów była nie tylko okazją do wręczenia prezentów, ale także do spędzenia czasu z dziećmi, które z powodu choroby musiały ten przedświąteczny okres spędzać w szpitalu. Mundurowi przynieśli ze sobą nie tylko prezenty, ale również uśmiech i ciepło, które na pewno umiliły dzieciom pobyt w lecznicy.

W akcji uczestniczyli również komendant policji, zastępca dyrektora szpitala oraz przyjaciel wszystkich dzieci – Komisarz Kurpik. Razem stworzyli niezapomnianą atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci najmłodszych pacjentów.

To kolejny dowód na to, że policjanci są nie tylko funkcjonariuszami dbającymi o bezpieczeństwo, ale również ludźmi o wielkich sercach, którzy chętnie pomagają innym.

Materiał filmowy 1 :
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
 7 dk8 dk9 dk10  11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18  19  20
 21  22 dk23  24  25 dk26 dk27
 28  29 dk30  1  2  3  4
×