eOstroleka.pl
,

Jakub Milewski z Ostrołęki zagrał na Krakowskim Przedmieściu [WIDEO]

REKLAMA
fot. youtube.comfot. youtube.com
REKLAMA

10 kwietnia w Warszawie podczas obchodów rocznicowych katastrofy w Smoleńsku odbył się koncert pochodzącego z Ostrołęki Jakuba Milewskiego. Ostrołęczanin wystąpił z koncertem pt. „Wiara, Nadzieja, Miłość - Tryptyk Smoleński” na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, tuż obok Pałacu Prezydenckiego. Koncert w nowej odsłonie zabrzmiał tuż przed wystąpieniem Jarosława Kaczyńskiego.

W składającej się z ludzi z całej Polski orkiestrze zagrali ostrołęczanie: Oktawia Nasiadka, Marek Kowalski, Kamila Gacioch.  Na scenie wystąpiły również wokalistki - Klaudia Miłoszewska oraz Milena Ziemak, obie są wychowankami Ostrołęckiego Centrum Kultury .

Premierowe wykonanie „Wiary, Nadziei, Miłości - Tryptyku Smoleńskiego” odbyło się 8 października 2010 r. w kościele p.w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce i zgromadziło rekordową liczbę słuchaczy. 1 listopada 2010 r. koncert wyemitowany został w Telewizji TRWAM.

ZOBACZ WIDEO

Materiał filmowy 1 :
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
 7 dk8 dk9 dk10  11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18  19  20
 21  22 dk23  24  25 dk26 dk27
 28  29 dk30  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×