eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Wypadek w centrum Ostrołęki. Zderzenie motocykla z autem [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło dziś przed południem na ruchliwym skrzyżowaniu w centrum Ostrołęki: u zbiegu ulic Sienkiewicza, Kilińskiego, Kopernika i Goworowskiej. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym.

Kierowca jednośladu po zderzeniu z autem długo leżał na jezdni. Pomoc wezwali przechodnie oraz kierowcy, którzy byli świadkami zderzenia.

Według wstępnych ustaleń policji, 33-letni motocyklista z Ostrołęki jechał od ul. Sienkiewicza w kierunku dworca autobusowego. Z przeciwnego kierunku nadjeżdżał kierowca auta osobowego, 37-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego.

- Kierowca samochodu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doszło do zderzenia auta z motocyklem. Motocyklista został zabrany do szpitala - informuje kom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Droga w tym miejscu była zablokowana do ok. 13.45. - Apelujemy o omijanie tego miejsca do czasu zakończenia utrudnień, jak również o ostrożność na drodze - podkreślał kom. Żerański.

Więcej o: wypadek, Ostrołęka
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18  19  20
 21  22 dk23  24  25 dk26 dk27
 28 dk29 dk30  1  2  3  4
×