Dziś w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie przedszkolakami. które wraz wiceprzewodniczącymi Rady Miasta - Jerzym Grabowskim i Wiesławem Szczubełkiem, poznawały świat pociągów i kolei.
Podczas spotkania, dzieci wzięły udział grach i zabawach literackich, na koniec przedszkolaki wspólnie z gośćmi przeczytały „Lokomotywę” Juliana Tuwima.
Wiosenne Czytanie Dzieciom w Miejskiej Bibliotece Publicznej [ZDJĘCIA]




Zobacz również
![Książki nie gryzą: Spotkanie w „Kolorowej Szkole” [VIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2012/img_4399_icon.jpg)
Książki nie gryzą: Spotkanie w „Kolorowej Szkole” [VIDEO, ZDJĘCIA]
![Święto Niepodległości w punkcie przedszkolnym „Kangurek” [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2012/dsc_0821_icon.jpg)
Święto Niepodległości w punkcie przedszkolnym „Kangurek” [ZDJĘCIA]
![Spotkanie z „Supernianią”: Dorota Zawadzka o błędach w wychowaniu dzieci [VIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2012/dorota_zawadzka_icon.jpg)
Spotkanie z „Supernianią”: Dorota Zawadzka o błędach w wychowaniu dzieci [VIDEO, ZDJĘCIA]
![Polsko-angielskie czytanie dzieciom w Bibliotece Publicznej [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2012/img_8856_icon.jpg)
Polsko-angielskie czytanie dzieciom w Bibliotece Publicznej [ZDJĘCIA]
![Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom: Czytali „Lokomotywę” przed pomnikiem Psarskiego [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2012/dsc_0047_icon.jpg)
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom: Czytali „Lokomotywę” przed pomnikiem Psarskiego [ZDJĘCIA]

Brzeźno: Ostry protest młodych rolników na spotkaniu z Jarosławem Kalinowskim (ZDJĘCIA)
"Ostrołęcka rodzina, sięga po książki, dla córki i syna". IV edycja konkursu w OCK
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
31 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
14 | 15 | ![]() |
17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | ![]() |
24 | 25 | ![]() |
![]() |
28 | ![]() |
![]() |
1 | 2 | 3 | 4 |