W czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie po raz kolejny odbyły się warsztaty wielkanocne.
Tym razem w zajęciach wzięły udział panie z Klubu Seniora „Jesienne Kwiaty”, które odbyły się pod kierunkiem pani Bogumiły Borkowskiej. W trakcie kilkugodzinnego spotkania, panie poznały tajniki układania stroików.
Bogumiła Borkowska zachęcała wszystkie panie do samodzielnego tworzenia stoików. Oczywiście wymaga to trochę wyobraźni i pracy, ale satysfakcja z wykonania jest bardzo duża. Z otrzymanych materiałów, samodzielnie wykonały oryginalne stroiki. Dało się zauważyć duże zaangażowanie i zainteresowanie tematem.
Uczestniczki mile spędziły wolny czas, a także jest to doskonała metoda rozwijania i doskonalenia własnych umiejętności. Największym atutem jest to, że taki stroik jest niepowtarzalny.
Wielkanocne stroiki w Goworowie [ZDJĘCIA]




Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
31 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
7 | ![]() |
![]() |
![]() |
11 | ![]() |
![]() |
14 | 15 | ![]() |
17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | ![]() |
24 | 25 | ![]() |
![]() |
28 | 29 | ![]() |
1 | 2 | 3 | 4 |