eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Warsztaty fotograficzne z Sony i Kontrastem (WIDEO, ZDJĘCIA)

REKLAMA
Podczas warsztatów uczestnicy mogli testować sprzęt SonyPodczas warsztatów uczestnicy mogli testować sprzęt Sony
REKLAMA

Miłośnicy fotografii i nowinek fotograficznych spędzili sobotę na warsztatach organizowanych przez firmę Sony i Kontrast.

Sobotnie spotkanie było poświęcone fotografii portretowej. Na początku uczestnicy poznali nowości w technologii fotograficznej firmy Sony. Następnie można było testować sprzęt na zajęciach praktycznych, podczas których odbyły się ćwiczenia w plenerze oraz w studio.

Warsztaty organizowane są już od dwóch lat w Ostrołęce. By wziąć w nich udział wystarczy wcześniej wysłać zgłoszenie. Jak zapowiadają organizatorzy, za kilka miesięcy odbędzie się kolejne szkolenie. Osoby, które mają pomysł na temat warsztatów mogą je zgłaszać w sklepie Kontrast w Ostrołęce.

Materiał filmowy 1 :
REKLAMA
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
 7 dk8 dk9 dk10  11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18  19  20
 21  22 dk23  24  25 dk26 dk27
 28  29 dk30  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×