Podczas meczu Narew Ostrołęka - Korona HiD Ostrołęka na trybunach stadionu przy ul. Witosa pojawiła się ekipa telewizji TTV, która w ramach programu "Prosto z Polski" realizowała materiał dotyczący Filipa K. - byłego piłkarza ostrołęckiej Narwi, który okazał się osobą podejrzaną o pedofilię.
Redaktor Rafał Stangreciak w przerwie meczu rozmawiał z prezesem MKS Narew Ostrołęka, Robertem Bartkowskim. Jak się dowiedzieliśmy, wcześniej ekipa TTV odwiedziła Wach w gminie Kadzidło, gdzie ostatnio przebywał podejrzany piłkarz pochodzący ze Stalowej Woli. To nie pierwszy materiał tej telewizji dotyczący byłego już gracza Narwi.
Przypomnijmy, w poniedziałek okazało się, że jeden z zawodników ostrołęckiej Narwi to podejrzany o pedofilię sędzia piłkarski ze Stalowej Woli. Filip Kacper K. miał składać propozycje seksualne przez internet dziewczynkom w wieku do 13 lat. Z aresztu został wypuszczony za kaucją w wysokości 10 tysięcy złotych. Po ujawnieniu tej informacji przez lokalne media zawodnik został zawieszony przez klub i opuścił Ostrołękę.
Telewizja TTV na ostrołęckim meczu derbowym [ZDJĘCIA]




Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
31 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
7 | ![]() |
![]() |
![]() |
11 | ![]() |
![]() |
14 | 15 | ![]() |
17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | ![]() |
24 | 25 | ![]() |
![]() |
28 | 29 | ![]() |
1 | 2 | 3 | 4 |