eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Studniówka 2023. Bal maturalny III LO w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5226
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5226
Posłuchaj

Wystartował tegoroczny maraton studniówkowy. Jako pierwsza z Ostrołęki swój bal maturalny zorganizowała dziś młodzież z III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej. Uczniowie III LO bawili się na studniówce w sali bankietowej Olimpia w Krukach.

Zabawę studniówkową tradycyjnie rozpoczął polonez. Taniec w pierwszej parze poprowadził dyrektor Robert Tyszka.

W tym roku uczniowie szkoły przygotowali jeszcze jeden taniec a był to walc.

 

Za sto dni staniecie u progu szkoły tuż przed rozpoczęciem pierwszego egzaminu maturalnego. Studniówka jest ostatnim dzwonkiem wzywającym do wytężonej pracy, do nauki. To także przepustka w bramie do dorosłości, która zamyka poprzedni etap waszego życia, etap młodzieńczej beztroski. Życzę Wam wspaniałej zabawy do samego rana.

- mówił oficjalnie otwierając studniówkę dyrektor III LO Robert Tyszka.

Po części oficjalnej przyszedł czas na kilkugodzinną zabawę. Maturzystom III LO życzymy dobrych wyników na tegorocznym egzaminie dojrzałości.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :
Materiał filmowy 3 :
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26  27 dk28  1
×