eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Stłuczka na skrzyżowaniu w Ostrołęce - sprawa trafi do sądu [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Czytelnikfot. Czytelnik
REKLAMA

We wtorek, 4 marca, na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Akacjowej w Ostrołęce doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca fiatem seicento, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy mazdy.

Na miejsce natychmiast wezwano patrol policji, który zabezpieczył teren zdarzenia i przeprowadził oględziny.

W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że sprawczyni kolizji nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. W związku z tym sprawa została skierowana do sądu.

- informuje nadkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kobieta odpowie za kierowanie pojazdem bez prawa jazdy oraz spowodowanie kolizji drogowej. Policja przypomina, że prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień to poważne wykroczenie, które może skutkować wysoką grzywną, a nawet zakazem prowadzenia pojazdów w przyszłości.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Funkcjonariusze apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, aby uniknąć podobnych sytuacji.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 24  25  26  27  28 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
 24  25 dk26  27 dk28  29 dk30
 31  1  2  3  4  5  6
×