Poseł Platformy Obywatelskiej-Koalicji Obywatelskiej Marcin Kierwiński udzielił poparcia ostrołęckiemu kandydatowi Koalicji Obywatelskiej do Sejmu - Mariuszowi Popielarzowi.
- W Sejmie potrzebne są osoby, które znają samorząd, które znają lokalne sprawy, które znają prawdziwe bolączki mieszkańców naszych małych ojczyzn. Taką osobą jest Mariusz Popielarz - mówi poseł Marcin Kierwiński.
Mariusz Popielarz to miejski radny z Ostrołęki, a także dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego. Do Sejmu startuje z 4. miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu siedlecko-ostrołęckim. Czy poparcie Marcina Kierwińskiego przyniesie efekty w postaci dobrego wyniku wyborczego? Rozstrzygnie się to już 13 października - w najbliższą niedzielę pójdziemy do urn, by wybrać 12 posłów z naszego okręgu do 460-osobowego Sejmu RP.
Poseł M. Kierwiński popiera Mariusza Popielarza. "Zawsze walczy o to, co ważne dla Ostrołęki"

Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
![Mariusz Popielarz o służbie zdrowia: "Potrzebne dofinansowanie i reforma" [WIDEO]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/image114_normal.jpg)
Mariusz Popielarz o służbie zdrowia: "Potrzebne dofinansowanie i reforma" [WIDEO]
![Finisz kampanii wyborczej. Mariusz Popielarz spotkał się z wyborcami [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/image023-0.jpg)
Finisz kampanii wyborczej. Mariusz Popielarz spotkał się z wyborcami [ZDJĘCIA]
![Bronisław Komorowski w Ostrołęce. Spacer i spotkanie z mieszkańcami [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/image093-1.jpg)
Bronisław Komorowski w Ostrołęce. Spacer i spotkanie z mieszkańcami [WIDEO, ZDJĘCIA]

Jakie flagi zawisną obok pomnika przy Hallera?

PiS proponuje podział Mazowsza. Stolica województwa... w Ostrołęce?
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
31 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
14 | ![]() |
![]() |
![]() |
18 | 19 | 20 |
21 | 22 | ![]() |
24 | 25 | ![]() |
![]() |
28 | ![]() |
![]() |
1 | 2 | 3 | 4 |