eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Policjanci odzyskali skradzionego mercedesa i zatrzymali złodzieja

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Szybkie działanie policji oraz współpraca pomiędzy różnymi jednostkami garnizonu mazowieckiego pozwoliły na odzyskanie kradzionego mercedesa. Podejrzany przyznał się do kradzieży.

W sobotę, tuż przed godz. 11, dyżurny ostrołęckiej policji został powiadomiony o kradzieży mercedesa sprintera. Pojazd został skradziony z jednego z parkingów znajdującego się na osiedlu Centrum. Wartość strat wstępnie oszacowano na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Informacja o kradzieży trafiła do wszystkich patroli. Ponadto skierowano ją także do sąsiednich jednostek policji.

- Wstępne czynności wykazały, że sprawca może oddalać w kierunku Warszawy drogą krajową nr 61. Już po kilkudziesięciu minutach policjanci z Pułtuska w Dzierżeninie ujawnili na poboczu drogi krajowej porzucony pojazd. Następnie zatrzymali także dwóch mężczyzn. Jak się okazało mieszkańców Ostrołęki - poinformował Sylwester Marczak z KMP w Ostrołęce.

Dalsze czynności w sprawie prowadzili policjanci z Ostrołęki. Zatrzymani trafili do aresztu policyjnego. W wyniku podjętych czynności jeden z nich przyznał się do kradzieży pojazdu. Postępowanie w powyższej sprawie prowadza policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym

REKLAMA
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
 7 dk8 dk9 dk10  11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18  19  20
 21  22 dk23  24  25 dk26 dk27
 28  29 dk30  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×