eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Pijany złodziej spowodował kolizję

REKLAMA
fot. policja.plfot. policja.pl
REKLAMA

W piątek, 29 czerwca, dyżurny ostrołęckiej policji został telefonicznie powiadomiony o kradzieży samochodu wraz z przyczepką. Niemalże w tej samej chwili dyżurny został także powiadomiono o kolizji drogowej na ul. Mostowej w Ostrołęce.

Do pierwszego zgłoszenia skierowano policjantów wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu, do drugiego wydziału ruchu drogowego. Jak się okazało zdarzenia te miały ze sobą wiele wspólnego. Kolizję spowodował bowiem kierujący kradzionym jeepem.

Złodziej przejechał  zaledwie kilkaset metrów od miejsca kradzieży, po czym spowodował wypadek, we krwi miał ponad trzy promile alkoholu. Został on zatrzymany przez policjantów i trafił do aresztu. Jeszcze w weekend mężczyźnie postawiono zarzut kradzieży oraz jazdy w stanie nietrzeźwości. Postępowanie w powyższej sprawie prowadza policjanci wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym

REKLAMA
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3  4 dk5 dk6
 7 dk8 dk9  10  11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18  19  20
 21  22 dk23  24  25 dk26 dk27
 28  29 dk30  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×