eOstroleka.pl
Balujemy,

Otwarcie Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 8479

Cóż to była za impreza! Kilka tysięcy osób bawiło się na oficjalnym otwarciu sezonu imprezowego w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie k. Myszyńca. Szampańska zabawa trwała do późnych godzin nocnych i z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich, którzy tego dnia zdecydowali się wziąć udział w imprezie. Zobacz zdjęcia!

Na otwarcie Kurpiowskiej Krainy czekaliśmy już od dłuższego czasu. W końcu nadszedł dzień, w którym odbyła się pierwsza z cyklu letnich imprez. Do Wykrotu zjechali się ludzie z różnych stron naszego regionu, wszystkim przyświęcał jeden cel - jak najlepiej bawić się w rytmach disco.

Podczas pierwszej zabawy w Kurpiowskiej Krainie wystąpili Vertim, Skaner oraz Extazy. Pierwsza impreza zakończyła się wielkim sukcesem organizacyjnym i z pewnością już w nieodległej przyszłości na spragnionych imprez w Wykrocie czekać będą kolejne atrakcje.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1
×