Funkcjonariusze ostrołęckiej policji zatrzymali na terenie powiatu mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę, kilkaset foliowych torebek ze strunowym zamknięciem, kilka wag elektronicznych oraz kilkanaście telefonów komórkowych.
Zatrzymanie mężczyzny to efekt prowadzonego przez policjantów rozpoznania środowiska związanego z narkotykami. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ostrołęckiej komendy na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkaniec naszego powiatu może posiadać i sprzedawać środki psychotropowe.
- Na początku ubiegłego tygodnia na terenie powiatu ostrołęckiego policjanci zatrzymali młodego mężczyznę. W miejscu jego zamieszkania oraz pojeździe, którym się poruszał policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt gram proszku, który po wstępnym zbadaniu okazał się być amfetaminą. Dodatkowo zabezpieczono także kilkaset torebek foliowych z zapięciem strunowym, kilka wag elektronicznych oraz kilkanaście telefonów komórkowych. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi. Przedstawiono mu zarzuty posiadania środków psychotropowych oraz handlu nimi. Sprawą dalej pod nadzorem prokuratury zajmują się policjanci z wydziału kryminalnego ostrołęckiej komendy – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Mieszkaniec powiatu zatrzymany z amfetaminą

Zobacz również

Zlikwidowano plantację marihuany. Wartość: 130 tysięcy złotych!

Nawet 400 osób miesięcznie zatruwa się dopalaczami

25 i 28 latek z Ostrołęki wpadli z narkotykami

Ostrołęka: Narkotyki, próba rozboju i uszkodzenie toyoty na kwotę 5000 złotych

22-latka z Ostrołęki wpadła z narkotykami

CANDIS - Indywidualny program terapii dla uzależnionych od marihuany i haszyszu

25-latek z amfetaminą zatrzymany przez policjantów z Ostrołęki

Ostrołęka: 31-latek zatrzymany z narkotykami

Ostrołęka: Pięciu mężczyzn wpadło z narkotykami

Rozbił się uciekając przed policją. Był pijany i miał przy sobie narkotyki
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
31 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
1 | 2 | 3 | 4 |