eOstroleka.pl
Balujemy,

Koncert legendy! Czerwone Gitary w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2056
REKLAMA
zdjecie 2056
Posłuchaj

To było mocne muzyczne zakończenie weekendu. W Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce wystąpił zespół Czerwone Gitary, obecny na scenie muzycznej od kilkudziesięciu lat.

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki - zespół, który powstał w 1965 roku zrobił niesamowitą karierę. Grało w nim wielu fantastycznych muzyków, w tym Seweryn Krajewski czy Krzysztof Klenczon.

"Taka jak ty", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Kwiaty we włosach" - te przeboje śpiewała i wciąż nuci cała Polska. W niedzielny wieczór robiła to publika w Ostrołęce: legendarny zespół wystąpił w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce i zagrał swoje największe przeboje.

Obecnie Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk - perkusja, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski - gitara basowa i śpiew, Mieczysław Wądołowski - gitara akustyczna, śpiew, Marek Jabłoński - gitara solowa, Marcin Niewęgłowski - gitara solowa, śpiew.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23  24  25  26  27 dk28
dk29 dk30  31  1  2  3  4
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×