2019-06-11T19:59:11+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%

Kolejne udane starty MKKK

1
0
0

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin mają za sobą kolejne udane starty. Zobacz, jak wypadli w Mistrzostwach Mazowsza i Mazowieckiej Lidze Karate.

8 czerwca odbyła się Mazowiecka Liga Karate na której startowali zawodnicy z 14 ośrodków działających w 6 organizacjach karate kontaktowego. Reprezentanci MKKK Shinkyokushin zdobyli 6 złotych medali, do tego dołożyli 2 srebrne i 2 brązowe .

Lista medalistów:
  • Złoto:Amelia Popiołek, Lena Wiktorska, Maksymilian Żebrowski, Jan Konarzewski, Ignacy Dąbrowski, Przemysław Kwiatkowski;
  • Srebro: Helena Borowa, Mieszko Mosakowski.
  • Brąz: Marysia Lisiewska, Amelia Głażewska.
Tego samego dnia odbyły się również Mistrzostwa Mazowsza w kata. MKKK reprezentowało 5 zawodników. Dorobek powiększony został o trzy medale. Tytuł wicemistrza Mazowsza zdobyli Maksymilian Żebrowski, Jan Kołakowski. Brązowy medal wywalczyła; Aleksandra Grochocka .

Słowa uznania należą się też osobom  którym niewiele zabrakło aby stanąć na podium. Byli to: Katarzyna Lisiewska, Helena Mieczkowska, Karolina Trętowska, Julia Nowak, Małgorzata Kozłowska, Stanisław Ryl-Świderski, Kacper Sośnicki, Bartek Rawa.