Tylko wczoraj w wyniku bardzo niebezpiecznego wypalania traw ostrołęccy strażacy interweniowali do pożarów nieużytków i łąk. Minionej doby w Ostrołęce i Antoniach spłonęło ponad 1,3 hektara traw.
Pierwsze zgłoszenie, które wpłynęło do stanowiska dowodzenia Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce dotyczyło płonących nieużytków przy ulicy Bohaterów Westerplatte a kolejne w miejscowości Antonie, gmina Olszewo-Borki. Do udziału w akcjach gaśniczych zadysponowano dwie jednostki JRG PSP Ostrołęka.
W wyniku obu pożarów spłonęło łącznie ponad 1,3 ha traw na łąkach i nieużytkach.
Kolejne pożary traw na łąkach i nieużytkach

Zobacz również

Wolkowe: Doszczętnie spłonął samochód

Rzekuń: Pożar śmietnika przy cmentarzu

Czerwin: Strażacy ochotnicy usuwali niebezpieczną plamę oleju z jezdni

Ostrołęka: Pożar nieużytków przy ulicy Pęksy
![Ostrołęka: Pożar na składowisku gruzu przy ul. Lokalnej [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2014/dsc_0737_icon.jpg)
Ostrołęka: Pożar na składowisku gruzu przy ul. Lokalnej [ZDJĘCIA]
![Ostrołęka: Podwodne ćwiczenia Specjalistycznej Sekcji Ratownictwa Wodno – Nurkowego [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2014/1005935_268712679964772_1200222103_n_icon.jpg)
Ostrołęka: Podwodne ćwiczenia Specjalistycznej Sekcji Ratownictwa Wodno – Nurkowego [ZDJĘCIA]

Ostrołęka: Podejrzenie ulatniającego się gazu w internacie przy Parkowej

Troszyn: Pożar na poddaszu budynku mieszkalnego
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
31 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
14 | 15 | ![]() |
17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | ![]() |
24 | 25 | ![]() |
![]() |
28 | 29 | ![]() |
1 | 2 | 3 | 4 |