eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Jak zaplanować urlop w Nowym Roku? Zobacz kalendarz długich weekendów

REKLAMA
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Jeśli w tym roku odpowiednio rozdysponujemy swoje dni urlopowe będziemy mogli skorzystać aż z 41 dni wolnych od pracy. Wystarczy wykorzystać 18 dni urlopu by móc wypoczywać łącznie przez prawie półtora miesiąca. Zobacz tegoroczny kalendarz tzw „długich weekendów”.

Nowy Rok większość z nas już teraz przywita długim weekendem. Wystarczy bowiem, że weźmiemy urlop na 2 i 3 stycznia a do pracy wrócimy dopiero we wtorek, 7 stycznia, po święcie Trzech Króli. Na kolejny długi weekend poczekamy aż do kwietnia, kiedy to w tym roku wypadają święta wielkanocne. Jednak wtedy jeśli weźmiemy 8 dni urlopu od 22 kwietnia, w poświąteczny wtorek, będziemy mieli aż 16 dni wolnych i do pracy wrócimy dopiero w maju.

W czerwcu 1 dzień urlopu, po Bożym Ciele da nam łącznie 4 dni wolne. 15 sierpnia, czyli święto Wniebowzięcia NMP wypada w piątek, dzięki czemu mamy trzy kolejne wolne dni. 1 listopada przypada w tym roku na sobotę, ale za to 1 dzień urlopu wzięty 10 listopada przedłuży nam weekend o 3 dni i do pracy wrócimy w środę, 12 listopada.

Ostatni długi weekend w 2014 roku przypadnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. Wystarczy wtedy wziąć 6 dni urlopu, by cieszyć się wolnym od 20 grudnia aż do końca roku.

REKLAMA
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14 dk15 dk16 dk17  18  19  20
 21  22 dk23  24  25 dk26 dk27
 28 dk29 dk30  1  2  3  4
×