eOstroleka.pl
Ostrołęka, AUTOPROMOCJA

eOstrołęka w czołówce “Rowerowej Stolicy Polski”! Liderów zapraszamy po nagrody

zdjecie 4998

Ponad 13 tysięcy kilometrów “wykręciła” grupa eOstrołęki w tegorocznej edycji konkursu “Rowerowa Stolica Polski”. Najwytrwalsi jeździli do późnej nocy, a rywalizacja o miejsce na podium rozegrała się chwilę przed północą. Lider pokonał dystans ponad 2 tysięcy kilometrów. Najaktywniejszym uczestnikom wręczymy nagrody!

Ostrołęka w “Rowerowej Stolicy Polski”

Konkurs “Rowerowa Stolica Polski” trwał od 1 do 30 czerwca. W rankingu Ostrołęka zajęła 9. miejsce z łącznym dystansem wynoszącym 198 051,89 kilometrów. W grupie reprezentującej nasze miasto powstało wiele mniejszych grup skupiających np. mieszkańców poszczególnych gmin, społeczności szkół czy stowarzyszeń, zakładów pracy czy urzędów.

W niedzielę, 30 czerwca na zakończenie i podsumowanie rywalizacji zorganizowano ognisko na plaży miejskiej w Ostrołęce. Wzięła w nim udział liczna grupa rowerzystów kręcących kilometry dla naszego miasta. Obszerną fotorelację z tego wydarzenia znajdziecie tu:

Grupa eOstrołęki w czołówce!

W rywalizacji miejskiej “Rowerowej Stolicy Polski” uczestniczyła także liczna i bardzo aktywna grupa czytelników i sympatyków naszego portalu. Kilometry kręciło dla nas 59 osób. W sumie w rywalizacji z innymi grupami na konto eOstrołęki wykrćiliście aż 13 104,84 kilometrów, co w rankingu miejskim dało nam piątą pozycję. Dziękujemy!

Podium zdobyła grupa Miasto Ostrołęka - I miejsce z sumą 38 239,63 km, na II miejscu uplasowała się grupa z Rzekunia z łączną sumą 33 210,78 km a na trzecim miejscu rywalizację zakończyła grupa Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce pokonując dystans 18 744,90 km.

Nagrody dla najaktywniejszych!

Najaktywniejszym rowerzystom kręcącym kilometry dla grupy eOstrołęka przygotowaliśmy wspólnie z naszymi partnerami atrakcyjne nagrody.

Lider naszej grupy przejechał w sumie 2 019,32 km. Osoba, która zajęła II miejsce wykręciła 1 605,74 km. Zacięta rywalizacja o trzecie miejsce na podium rozgrywała się do samej północy. Ostatecznie zdobywca trzeciego miejsca pokonał swojego rywala różnicą ponad 46 kilometrów, które pokonał tuż przed zakończeniem konkursu. Liderom gratulujemy!

Zdobywcom miejsc na podium przekażemy nagrody, które ufundowali nasi partnerzy. Wyróżnić i nagrodzić upominkami chcemy również osoby, które razem z nami aktywnie angażowały się w rywalizację. Po odbiór upominków zapraszamy wszystkie osoby, które w rankingu eOstrołęki zajęły miejsca od 1 do 30. Czekamy na Was w naszej redakcji przy ulicy Nasypowej 7 w godz. od 9:00 do 15:00. Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą aplikację, dzięki czemu będziemy mogli zweryfikować Wasz wynik.