eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Drogowy armagedon! Jeden wielki korek! Prezydent wydał oświadczenie [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
Lubię to6

Zamknięcie przeprawy tymczasowej na Narwi spowodowało paraliż ruchu w Ostrołęce. Choć policja stara się jak może i pomaga kierowcom, to wyjazd z miasta lub wjazd do niego zajmuje naprawdę dłuższą chwilę. Koszmar potęguje sytuacja na niektórych ostrołęckich skrzyżowaniach.

 
Czynny jest dziś tylko jeden most (im. Antoniego Madalińskiego), dlatego wyjechanie z Ostrołęki to nie lada wyzwanie. Niektórzy kierowcy świadomie wybierają drogę do Olszewa-Borek przez... Goworowo i Różan. Co ciekawe, wcale nie wyjdą na tym źle czasowo, a być może będą nawet szybciej.
 
Dodatkowo, na niektórych ostrołęckich skrzyżowaniach wyłączona jest sygnalizacja świetlna w związku z remontami. Pewnie już domyślacie się, co tam się dzieje...
 
Kierowcom wypada jedynie życzyć cierpliwości. Jutro wszystko wróci do stanu poprzedniego, odblokowane zostaną bowiem dwie nitki mostu zastępczego. A dziś - cóż, lepiej zostać w Ostrołęce lub tam, gdzie jesteśmy poza miastem.
 
 
AKTUALIZACJA - GODZ. 17:00
 
W sprawie dziesjszej sytuacji na drogach oświadczenie wydał Prezydent Łukasz Kulik, jedo treść publikujemy poniżej: 

 

Drodzy Mieszkańcy i Goście Ostrołęki, 

Ze względu na prowadzone prace związane z przebudową mostu na drodze krajowej nr 61, główny wykonawca musiał zamknąć na jeden dzień przeprawę tymczasową. Spowodowało to dzisiaj liczne utrudnienia w ruchu samochodów. Pragnę przeprosić za zaistniałą sytuację. 

Wraz z Policją oraz Strażą Miejską na bieżąco wprowadzamy rozwiązania, które mają zmniejszyć utrudnienia, jednak natężenie ruchu jest bardzo duże. W tym trudnym dniu bardzo proszę o cierpliwość i wzajemną życzliwość wobec innych uczestników ruchu drogowego.

 

Z wyrazami szacunku:

Łukasz Kulik,

Prezydent Miasta Ostrołęki

Więcej o: korek, Ostrołęka
REKLAMA
Zobacz również

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14 dk15 dk16 dk17  18  19  20
 21  22 dk23  24  25 dk26 dk27
 28 dk29 dk30  1  2  3  4

Szanowny internauto,

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez JML Sp. z o.o., z siedzibą w Ostrołęce przy ul. Nasypowa 7 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

×