2018-05-17T11:50:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

PROMOCJA! Sala Zabaw "Morska Kraina" oraz Bistro "Do Syta" zapraszają w niedzielę 20 maja!

1
0
0

20 maja, w niedzielę przyjdź do restauracji Bistro Do Syta, złóż zamówienie za minimum 20 zł, weź paragon i pokaż go w Sali Zabaw Morska Kraina. Każdy paragon to 1 godzina zabawy gratis dla Twojego dziecka.

Tego dnia hala targowa Feniks będzie zamknięta, LECZ NIE MY! W tym dniu najlepiej dostać się do nas przez parking na I piętrze lub wejściem od strony banku WBK. W tym dniu godzina zabawy w Morskiej Krainie tylko za 10 zł !

Sala Zabaw Morska Kraina znajduje się na I piętrze Hali Targowej Feniks w Ostrołęce. Nowa bawialnia sąsiaduje z pizzerią New York oraz restauracją Bistro Do Syta. Podczas kiedy Twoje dziecko będzie miło spędzało czas w bawialni, Ty możesz smacznie zjeść lub po prostu wypić kawę. Szklane witryny sprawią, że twoje dziecko jest cały czas w zasięgu wzroku.
 
 
 
 
 
 
***

Z atrakcji w Morskiej Krainie skorzystać mogą dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Obiekt wyposażony został w zabawki zarówno dla najmłodszych jak i nieco już starszych dzieci. W ofercie jest m.in. basen z piłeczkami, mega klocki, zjeżdżalnie, zabawki edukacyjne, ruchowe i wiele innych równie ciekawych atrakcji.

 
Wyczerpane szaleństwami w małpim gaju dzieci będą mogły posilić się w restauracji Bistro Do Syta, która w swoim menu oferuje m.in. gofry, naleśniki, ciasto, napoje, soki a także watę cukrową.
 
*PROMOCJA DOTYCZY TYLKO ZAMÓWIEŃ W LOKALU
*PARAGON WAŻNY JEST TYLKO W DNIU WYSTAWIENIA
 
SALA ZABAW MORSKA KRAINA
UL. PRĄDZYŃSKIEGO 6 (HALA TARGOWA FENIKS, I PIĘTRO)
TEL. 577 400 122
 

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.